mrf

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
O.G. yo!!!
New Member
New Member
Posts: 30
Joined: 07 Mar 2011, 13:55

17 Mar 2011, 10:17

Numele jucatorului : mrf
IP : rutabil
SteamID : n-are
Motiv : WALL
Dovezi :

Demo 1. http://www.hotfiles.ro/download/mrf.rar/173978

Demo 2. http://www.hotfiles.ro/download/mrf2.rar/173979

prin minutul 5 - "mrf : toata viata am avut slot" !
Sa-i lasati slotul sa`l poata da ca mostenire la nepoti :)

eu sincer nu am nimic cu baiatu, mi place de el spune glume :), dar sa joace fara wall totusi, eu cand l`am acuzat de wall a inceput cu vorbe de genu: "eu!? niciodata, am fost in pgl" ...
Image
-----------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
nero
Junior Member
Junior Member
Posts: 210
Joined: 13 Feb 2011, 12:46
Location: Pe hartă
Contact:

17 Mar 2011, 12:29

Salut BigBrother !
"Iti poti da seama cat de bine joaca persoana , dupa cum arunca un flash ; daca e 'demna' sau nu de 'SF-urile' pe care le da ."

By T-z3P » 03 Mar 2011, 22:51


Image
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

21 Mar 2011, 11:23

Salutare
Mrf a mai fost "pozat" si a iesit bine in poze :) recomand sa i faci poze cand crezi ca e suspect iar in caz ca e codat va primi ban permanent pe serverele G1
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

21 Mar 2011, 11:59

Luci nu vreau sa para ca am ceva cu mrf, dar pozele au inceput sa fie si ele useless, din pacate. Uite aici un exemplu viewtopic.php?f=14&t=135. Cel mai "sfant" mod de a prinde pe cineva, este demo-ul. Cu totii cred ca stim asta.
Image
© 2004-2017
User avatar
O.G. yo!!!
New Member
New Member
Posts: 30
Joined: 07 Mar 2011, 13:55

21 Mar 2011, 17:27

Asta asa`i... demo`ul e cea mai sigura cale... plus ca la poze, tu ca admin nu ai acces direct la ele dupa ce le`ai facut, individul poate iesi de pe server si nega toata povestea. Si ca sa`i fac si demo inainte sa`l pozez, odata ce ma loghez cu nick`ul de admin, jucatorul cu pricina iti dai seama ca va juca mai putin dubios ca sa nu dea de banuit sau pur si simplu isi dezactiveaza codu daca e posibil.

P.S. : postul la care a dat forward floppy in poza mi se pare ca jucatorul respectiv are luminozitatea mai mare la mainile sale, e posibil sa fi avut v`un lambert sau de genu ceva activat. Sau cum am mai zis: ...probabil mi se pare doar mie.

P.S. 2 : Vizionati demo`urile, se vede clar ca are wall si altcineva inafara de el nu are cum sa fie, ca omul are slot care banuiesc ca ii cere parola pentru a se loga. Si sigur era el, nu poate nega, ca vorbea cu prietenii sai pe server. Si cu asta zic ca punem punct misterului.
Image
-----------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

21 Mar 2011, 21:30

Nu e nici un lambert la poza aia . E un cod 'la buton' =))) . Prima data cand descopeream cs , ma jucam cu 'ual' cu butii (n-aveam net pe-atunci) si aveam si panarama din aia 'la buton' . Devin jucatorii mai vizibili pe harta . Deci concluzia e ca al nostru coleg juca codat . Cred ca activa 'ualul' doar pentru o secunda sa vada pe unde umbla omul si atat .

PS : O varianta legala pentru non-steam este 'gl_monolights 1' inainte de conectare , iar pentru steam 'lightgamma 1' inainte de conectare.
PS2 : Ce am scris eu mai sus , mareste luminozitatea pe harta , nicidecum pe jucatori .

Cat despre mRf , ma stiu cu el de ani buni , si nu are treaba cu codurile , na , ce pot sa zic , se mai schimba omul , dar eu zic ca nu are nimic .
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
O.G. yo!!!
New Member
New Member
Posts: 30
Joined: 07 Mar 2011, 13:55

21 Mar 2011, 21:53

Si cum explici faptul ca imediat dupa ce am iesit de pe server, iesise PGL`listul din el si a inceput sa traga la CS mai ceva ca in filmele ce le poti vedea pe youtube. Sa nu zic de faptul cum de ii stia pe toti de pe harta probabil o fi el inventatorul la Google Earth - People sau ceva de genu =))) . Daca urmaresti demo`urile sunt multe faze in care nici la casti nu poti detecta pozitia inamicului dar totusi acel instinct de "predator" din MRF ii simte si se duce fix spre ei fara pic de indoiala de multe ori tragaind inainte sa iti poti da seama ca`i cineva akolo, iti sugerez sa urmaresti demo`urile cu casti. Sincer, mi place compania lui pe server, e distractiv baiatul, pacat ca mai joaca cu wall :( . Eu l`am anuntzat ca daca`l mai prind cu wall ya hack, sper sa nu fie cazul.
Image
-----------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

25 Mar 2011, 02:30

Image
Image
© 2004-2017
Locked