Sheba

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

11 Apr 2011, 08:46

Legat de debindarea tastelor...bila neagra ramane Sheba a gresit din nou jucandu-se cu comenzile serverului in scop personal...este ultimul avertisment din partea mea.
Rog adminii sa nu mai foloseasca acel vot "buclucas" decat daca e pentru a vota o harta.
In alta ordine de idei am vazut si reclamatia lui Xplosi0n si astept in continuare dovezile ambelor parti : sheba demmo cu el si Xpl0sion pozele dupa hack...daca se demonstreaza ca Xpl0si0n e codat consider ca Sheba nu a gresit daca e viceversa atunci poate fi catalogat gestul ca abuz de admin.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
CuculetZ
New Member
New Member
Posts: 12
Joined: 10 Apr 2011, 18:12

11 Apr 2011, 11:23

@Sheba : "nu ne certam cum ai spus tu". Unde am spus eu ca va certati? am spus intrebari "hazlii".
User avatar
SheBa
Junior Member
Junior Member
Posts: 80
Joined: 10 Feb 2011, 12:43
Location: Iasi

11 Apr 2011, 15:07

voi ati luato aiurea...bila neagra ptr unbind...si luciane...cand am venit la sala atunci in legatura cu O.G. Jmuzic ai zis ca ramane fara admin pe kaka, apoi ai zis pe forum ca are bila neagra....deci hai sa fim seriosi, ori te tii de prima afirmare sau ce facem aici? o sa se ajunga sa se deie "bila neagra" si pentru gag
Image
Image
Image
User avatar
muler
New Member
New Member
Posts: 8
Joined: 17 Mar 2011, 17:40

11 Apr 2011, 17:26

voi toti asti care jucati in g-uri aveti impresia ca santeti blindati si nu veti pati nimic ,asa ma duc si eu in g-uri si injur pe toata lumea stiind ca nu voi pati nimic .parerea mea e ca Cuculet nu a primit ce merita se putea mult mai rau .Nu mai lungiti vorba si mai degraba va-ti ocupa de serveru asta ca se blocheaza de 20000 de ori pe zi.ASTEPT ziua cand va merge SNUR SERVERU .Asa ca tzep asteptam ceva mai bun .MS @-)
Image
User avatar
CuculetZ
New Member
New Member
Posts: 12
Joined: 10 Apr 2011, 18:12

11 Apr 2011, 19:26

Muler cred ca ai inteles gresit ;)
Nu sa injurat nimeni pe server, i'am vorbit frumos , mi-a vorbit frumos (ma refer la injuraturi ).
Si putin important e locul de unde joci.
;)
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

11 Apr 2011, 19:35

@Sheba
Pt Jmutzic a fost prima reclamatie in cazul tau se cam umple paharul la prima reclamatie vei primi remove.
De azi inainte trecem la fapte nu ne mai lungim la vorbe (vb lui Muler)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
SheBa
Junior Member
Junior Member
Posts: 80
Joined: 10 Feb 2011, 12:43
Location: Iasi

12 Apr 2011, 06:53

unde se umple paharul? in afara de astea 2 nu mai am nici una din spusele tale, dintre care 1 cu xplosion care nu se pune, si reclamatii de la G3.Mihai cu tovarasul lui care vroiau sa ma "ingroape" dar asta oricum stii pt ca ai spuso chiar tu...deci eu nu vad unde se "umple paharu", auzi...daca voi vreti sa scapati de admini spuneti pe fata, ca vad ca in ultima vreme cam toata lumea se cearta cu tine lucian, la fel si cu tzepos...stii ce...scoate`mi acces`ul pe kaka si pe pepo...nu mai am chef sa-mi bat capu` degeaba si daca o sa vrei, sa-mi lasi pe SheBa numele rezervat pe ambele svr

o zi placuta
Image
Image
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

12 Apr 2011, 09:30

Done!
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked