Sugestie :D

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

15 Mar 2011, 13:35

Mi se pare e un programel care detecteaza anumite setari si isi da automat retry :) . Cred ca am sa blochez comanda mai bine . Ma gandesc eu cumva . Daca auziti sau faceti rost de "anti-hack" sa mi-l dati si mie sa-l studiez .
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
Sp33dy
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 27 Feb 2011, 09:13

15 Mar 2011, 13:46

Scuza-ma tzep dar eu nu ma pricep la informatica :D insa trebuie sa ne amintim cazul kkk :))) presupun ca stiti despre ce vorbesc
Va doare numai de limbaj pe toti!!!!!
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

15 Mar 2011, 14:09

Ia si imbarliga-l pe colegu ala sa-ti zica ce face de scapa , macar atat :) .
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
Sp33dy
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 27 Feb 2011, 09:13

15 Mar 2011, 17:56

Mi-a zis t-zep dami adresa ta de mess prin PM sa vorbim pe larg :))
Va doare numai de limbaj pe toti!!!!!
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

15 Mar 2011, 20:56

camel_ikimosu
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
nero
Junior Member
Junior Member
Posts: 210
Joined: 13 Feb 2011, 12:46
Location: Pe hartă
Contact:

15 Mar 2011, 21:28

Vezi ca te imbarliga Tzeposule :)) la sfarsit iti cere admin pentru marturisire.
"Iti poti da seama cat de bine joaca persoana , dupa cum arunca un flash ; daca e 'demna' sau nu de 'SF-urile' pe care le da ."

By T-z3P » 03 Mar 2011, 22:51


Image
Image
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

15 Mar 2011, 23:46

din cele auzite de mine sunt 3 comenzi care iti face stricaciuni,este hack'ul care il avem noi,iti strica cfg'ul,este destroy (cel adevarat nu o prostie) care iti face praf folderul cstrike (iti modifica tot,iti sterge) si mai este fuckoff'ul care tot la fel are treaba cu cfg'ul.propun sa cautam destroy'ul bun si nu prostiile care le gasesti pe orice server si sa fie adaugat la noi pe sv,daca dam un destroy sa stim sigur ca ala nu iti mai intra pe server de teama sau daca iti intra nu o sa mai foloseasca cod'uri in viata lui,SAU sa lucram noi la un asa zis destroy si sa-l facem dupa bunul plac,sa nu afecteze doar cs'ul,ci si unii registri din windows/calculator/integritatea calculatorului.
Image
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

15 Mar 2011, 23:59

1. Nu exista plugin care sa stearga fisiere din folderul cstrike al clientului (limitarea engine-lui + limitarea AMXX)
2. Ce comunitate ar fi proasta sa dea propriul lor sistem anti-codati (destroy , hack sau ce alte pluginuri mai sunt facute de la 0)
3. Ce am facut eu , este "bun" cum zici tu (modifica fisiere din cstrike + cfg + altele) .
4. Nu se pot modifica registri din Windows sau oricare fisier inafara de ce este in cstrike (limitarea engine-lui) .

PS : Inainte sa vorbiti , mai informati-va .
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

16 Mar 2011, 04:19

nu modifica fisiere din windows,limitarea enginului zici,cum e comanda amx_execclient cd eject(care nu tine strict de counter-strike),se poate introduce ceva asemanator.

deci deja tzep incepi sa intreci masura,am scris ce am gasit pe site'uri,mi-am zis parerea si nu era nevoie sa ma ofensezi.niste grade in plus nu te face diferit fata de mine pretene,nu uita ca este o diferenta de ani intre noi.sper sa fie pentru ultima oara cand ma ofensezi ;)
Image
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

16 Mar 2011, 10:06

Nu te-am ofensat cu nimic si nici nu am intrecut masura . Chestia cu 'cd eject' poti sa o scrii si in consola . E singura chestie de genu care se poate face din engine . Nu exista nimic asemanator .
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
Locked