Sheba

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
CuculetZ
New Member
New Member
Posts: 12
Joined: 10 Apr 2011, 18:12

10 Apr 2011, 18:44

nume reclamant : cuculetz
numele adminului reclamat : sheba
motiv : bindarea tastelor
dovezi : -
ora si data : 09 aprlie 2011, in jurul orei 19:00

Eram in g3 pe pc-u 16 cred ( nu mai tin minte exact ). Sheba impreuna cu Brutus isi adresau intrebari "hazlii" gen "brutus e but? 1.da 2.da" si invers , prin comanda de vot.
Dupa 3-4 intrebari de acest gen, i-am spus lui Sheba sa inceteze( citez : "lasama frate sa joc nu ma mai plictisi cu intrebarile astea").
A inceput cu raspunsuri gen "veziti de joc ", dupa care mia dat bind la taste.
User avatar
SheBa
Junior Member
Junior Member
Posts: 80
Joined: 10 Feb 2011, 12:43
Location: Iasi

10 Apr 2011, 19:50

defapt nu ti-am bindat nici o tasta, ci ti-am debindat toate tastele...trebuia sa dai default la controls, ti-am dat ptr ca comentai aiurea, ce treaba ai tu ce fac eu cu brutus? nu ne certam cum ai spus tu ci doar ne amuzam si noi prin simplu fapt ca dadeam: amx_vote "brutus e codat?" da nu....deci sa fim seriosi, ptr ca ti-am debindat tastele faci gatu mare? si chiar numai tu dintre toti playeri care erau pe server, ti-am zis si eu si brutus sa iti vezi de joc ca nu ne certam(glumeam intre noi) tu o tineai pe a ta. reclamatia oricum e facuta degeaba...
Image
Image
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

10 Apr 2011, 19:54

Ce-i drept nu aveai nici un drept sa-i debindezi toate tastele, puteai sa-i dai gag si gata. Sau na.. daca vroiai sa-i faci o "magarie" ii debindai "y" si "u", dar nu toate tastele.
Image
© 2004-2017
User avatar
SheBa
Junior Member
Junior Member
Posts: 80
Joined: 10 Feb 2011, 12:43
Location: Iasi

10 Apr 2011, 19:56

floppy am dat si gag la persoanele care injurau sau ma injurau pe mine, dar stii ca tot ai acces la say_team @ ?...si sa fim seriosi reclamatie ptr debindare...pai sa-si vada de joc si nu pateste nimic, nul deranja cu nimic votul respectiv + ca nu este obligat sa voteze, poate ignora pur si simplu acel vot
Image
Image
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

10 Apr 2011, 20:00

Stiu man, si eu sunt o "victima" a comenzii say_team @ <text cu injuraturi>, dar am specificat mai sus puteai pur si simplu sa-i "scoti" tastele y si/sau u, iar totul era ok.

Acuma e problema voastra, ma scuzati ca m-am bagat pe domeniul KAKA, dar mi-am spus punctul de vedere. Stai calm, am vazut reclamatii si pentru blind, deci nu mi se pare absurd chestia cu unbindall.
Image
© 2004-2017
User avatar
SheBa
Junior Member
Junior Member
Posts: 80
Joined: 10 Feb 2011, 12:43
Location: Iasi

10 Apr 2011, 20:04

n-ai de ce sa te scuzi, esti global te bagi oriunde este nevoie :D, puteam sa fac si aia dar este mai simplu sa scrii "unbindall", eram si in mijlocul hartii, si efectiv is satul de personajele care injura

Floppy: Mi-am cerut scuze in sensul ca eu nu am nici o tangenta cu KAKA (serverul propriu-zis), nu sectiunea de forum.
Image
Image
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

10 Apr 2011, 20:09

Daca esti satul, pe viitor aplica "modificarea punctului 5" din regulamentul adminilor. Foarte buna, si foare eficienta. :)
Image
© 2004-2017
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

10 Apr 2011, 20:44

revin cu o adaugare,doar in situatii grave precum injuriile de mama,nu se da hack ptr "spam" cu say_team@ :| iar ptr injurii specifice se poate da tempban ;)
Image
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

10 Apr 2011, 21:39

@ Sheba : Nu trebuia sa-i dai unbindall , cum s-a zis si mai sus - GAG / UNBIND Y & U / TEMPBAN si mai adaug si eu KICK . Eu o consider o bila neagra pentru tine . Asteptam si parerea lui luci , precum si hotararea finala .
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
SheBa
Junior Member
Junior Member
Posts: 80
Joined: 10 Feb 2011, 12:43
Location: Iasi

11 Apr 2011, 07:18

ii buna treaba T-z3P...daca debindarea tastelor este o "bila neagra", no comment ca sa nu se subinteleaga altceva, parerea mea e ca in cazul persoanelor care injura adminul are la indemana comenzile slap/slay/kick/gag/uberslap/tempban/execclient, cam degeaba dai gag pt ca te poti trezi cu injurii pe say_team @ + am sa te rog sa pui sa intre automat cele 3 flaguri de la gag
Image
Image
Image
Locked