Sugestii pentru imbunatatirea serverelor

Ai o sugestie? Nu iti place ceva? Spune-ne!

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

21 Mar 2011, 22:39

la prop lu yo cu varsta nu limitare de varsta ci perioada de prob dar fara stirea omului alfel sta cuminte si pe urma isi face de cap iar cu anti hack mai bn faci adm de 30 40 de lei iar anti hackul la fel astfel no sa mai fie prob de ganu in loc sami iau anti hack imi iau adm cai mai ieftin alfel o sa avem adm aiurea (nu dau nume:D ).ms de timpul acordat sper ca prop mea sa fie luata in considerare:D.
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

21 Mar 2011, 22:48

Topic mutat la Sugestii generale. Consider ca au dreptul si celelalte servere la schimbarile ce s-au facut/se vor face.
Image
© 2004-2017
User avatar
nero
Junior Member
Junior Member
Posts: 210
Joined: 13 Feb 2011, 12:46
Location: Pe hartă
Contact:

21 Mar 2011, 23:09

Ati scris si nu mai vede tzep propunerea mea ma. Oricum ma astept la niste injuraturi din partea lui.

Floppy: Te-am scutit de un efort. harti

nero: Sa traiesti maestre !
Last edited by nero on 22 Mar 2011, 12:41, edited 1 time in total.
"Iti poti da seama cat de bine joaca persoana , dupa cum arunca un flash ; daca e 'demna' sau nu de 'SF-urile' pe care le da ."

By T-z3P » 03 Mar 2011, 22:51


Image
Image
User avatar
O.G. yo!!!
New Member
New Member
Posts: 30
Joined: 07 Mar 2011, 13:55

22 Mar 2011, 08:32

Off Topic:
« Nero : Offtopic: N-am citit in viata mea cat ai scris tu aici, nici Jules Verne nu a scris atata la viata lui. »

« Tzep : @ nero : lasa-l ma , e bine , asta inseamna ca-i pasa de server »

Nici nu aveti idee cat de mult ma bucur ca serverul GODZ si-a mai revenit cat de cat din groapa in care cazuse … multi dintre voi nici nu va mai aduceti aminte ca la un momendat era unul din cele mai bune servere de CS din Iasi.
Pot sa zic ca dupa ce s-a facut update la Steam acum 2 ani parca, atunci s-a trecut si serverul pe Steam Only. De exemplu bietii de la voodoo cafe au facut si ei exact la fel ca asa se credea ca toata lumea o sa-si cumpere STEAM si asta nu e decat un alt pas cum a fost tranzitia de la CS 1.5 la CS 1.6, dar se pare ca multi s-au inselat si s-a revenit la forma initiala in care aveau acces si utilizatorii non-steam, dar paguba era deja facuta intre timp au aparut o multime de servere «independente», s-au format comunitati,etc.
Asadar dintr-un server Full mai mereu s-a ajuns in cateva luni sa se joace cate 4vs4 in weekenduri cand se prindea cate un 6vs6 era fericire… si vreau sa va zic cat de mult joc acum asa jucam si atunci pe GODZ, normal ca-mi pasa… pot sa zic ca «am crescut pe serverele G-ului» :) incepand de la CS 1.5 pe cand eram pushtan si-mi cheltuiam banii de buzunar in G1 ca-mi placea.

P.S. banuiesc ca era nevoie de un "batranel" ca mine pe forum care sa puna punctul pe "i" la unele probleme deoarece mi s-a mutat topicul de pe GODZ la All :|, ma bucur ca v-am atras atentia totusi cat de putin :)
Image
-----------------------------------------------------------------------------
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

22 Mar 2011, 09:06

Cu hartile noi sunt total de acord.. numai sa nu apara bug-uri de genu blocarea sv..sau in raportul jucator-slot.
In privinta limitei varstei adminilor nu se face nici o restrictie nu mi se pare normal sa judeci omul dupa varsta ci din contra dupa faptele pe care le face...si ca sa ii raspund lui YO unul din criteriile acestui forum sunt reclamatiile de care te asigur ca se tine seama.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

22 Mar 2011, 09:57

dar sugestia mea cu adm de prob ce consideratzi? adk fiecare jucator care compara sau cere adm sa aiba o perioada de prob nu deacum sa fie adm si sa faca toate fitzele sale.ms de intzelegere sper ca prop mea sa fie luata in considerare:D
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
nero
Junior Member
Junior Member
Posts: 210
Joined: 13 Feb 2011, 12:46
Location: Pe hartă
Contact:

22 Mar 2011, 19:53

Tzep daca ai nevoie la hartile de mai sus sa te ajut te rog sa-mi zici.
"Iti poti da seama cat de bine joaca persoana , dupa cum arunca un flash ; daca e 'demna' sau nu de 'SF-urile' pe care le da ."

By T-z3P » 03 Mar 2011, 22:51


Image
Image
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

22 Mar 2011, 20:48

apropo dar totusi dc godz nare servar cu zombi?raspundetzimi si mie la intrebare va rog:D?
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
AndR3I
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 10 Feb 2011, 22:31
Location: iasi

22 Mar 2011, 20:59

Nu este corecta faza cu restrictia de varsta :P . Sunt si admini "mici" care isi fac treaba :P
User avatar
nero
Junior Member
Junior Member
Posts: 210
Joined: 13 Feb 2011, 12:46
Location: Pe hartă
Contact:

22 Mar 2011, 21:31

Cum ai fii tu, nu ? :))
"Iti poti da seama cat de bine joaca persoana , dupa cum arunca un flash ; daca e 'demna' sau nu de 'SF-urile' pe care le da ."

By T-z3P » 03 Mar 2011, 22:51


Image
Image
Post Reply