Demo`s by O.G. yo!!!

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
O.G. yo!!!
New Member
New Member
Posts: 30
Joined: 07 Mar 2011, 13:55

02 Apr 2011, 17:12

Din cate am intzeles fiecare admin trebuie sa aiba topicul lui in care posteaza demourle sale... am doar o intrebare de ce Demourile mele cu "MRF" sunt la gunoi, ya spune floppy... Si te rog muta-mi inapoi topicul aici si LASA-L unde ii este locul nu la cosul de gunoi. Deci "MRF" nici macar nu-ma crede ca l-am prins cu wall pe server si are demouri, desi el continua cu kestii de genu: ca inca are potential de PGL si ca-l vroiau nu stiu ce clanuri...

Ca m-am intalnit pe server cu MRF si IAR juca cu wall de acasa... apropo de asta: omul acum e admin :-o, dupa ce i-am facut post pe forum si a fost bagat la cosu de gunoi... cum se face asta??? /:) Trebuie sa-i mai fac vreo 5 demouri sau cum???? astept raspuns pe acest subiect!!!!
Image
-----------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

02 Apr 2011, 18:52

L-am dus in cos pentru ca situatia se rezolvase. Nu te mai enerva asa de pomana, ca nu duce la nimic. Ca sa nu zica lumea ca-i bolnav yo, pot sa-i confirm si eu afirmatia. De multe ori l-am si rugat sa "nu se mai joace cu focul", dar cine sa te bage in seama. Acum o intrebare pentru yo: De ce nu i-ai facut demo pentru "saltare" ? Ce spunea Luci in topicul anterior? Veniti cu dovezi.

Daca acum ti-ai facut topic "personalizat", nu mai ai probleme. Acela se referea strict la o persoana, iar problema se rezolvase pentru moment. Nu-si mai avea rostul. [punct]
Image
© 2004-2017
Post Reply